Moją pasją jest dzielenie się wiedzą o wykorzystaniu narzędzi CASE w codziennej pracy i wspieraniu działania organizacji.

Niezależnie czy jest to organizacja finansowa czy dostawca rozwiązań IT – zawsze jest miejsce na uporządkowanie wiedzy i wykorzystanie tego uporządkowanego świata w codziennej pracy, w komunikacji, w podejmowaniu kluczowych decyzji, co do przyszłości danej organizacji.

Pasja przerodziła się w inicjatywę i chęć dzielenia się tą wiedzą.

Moim głównym obszarem zainteresowań jest wykorzystanie i dostosowywanie narzędzi CASE firmy Sparx Systems. Od lat wykorzystuję narzędzie Enterprise Architect w swojej codziennej pracy i zebrałem wiele doświadczeń, którym chętnie się podzielę w kontekście ewentualnych wyzwań, z którymi być może się mierzysz. Po co wyważać otwarte drzwi?…

Kilka lat temu odkryłem kilka dodatków do Enterprise’a takich jak eaDocX, Model Expert aż w końcu natrafiłem na Prolaborate! To był punkt zwrotny! To dodało mi jeszcze więcej zapału do poznawania i dzielenia się tym poznaniem.

Wszystko to co robię, ma na celu usprawnienie komunikacji, dostarczanie informacji zarządczych oraz ograniczenie kosztów prowadzenia działalności. Bez Prolaborate byłoby naprawdę trudno!